Pawtrait - Portrety dla zwierząt
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
Magnatka zdjęcie 1

Magnatka

149.00

*Maksymalny rozmiar zdjęcia wgrywanego do zamówienia to 5MB. Jeśli Twoje zdjęcia mają większy rozmiar wgraj do zamówienia dowolną fotografię o dopuszczalnym rozmiarze, a docelowe zdjęcia prześlij bezpośrednio na naszego maila.
Tylko 3 krokiTak! tylko 3 kroki dzielą Cię od zamówienia tego niesamowitego dzieła sztuki z Twoim zwierzakiem w roli głównej!


1. Wybierz interesujący Cię wzór portretu, który pasuje do Twojego pupila. W stale powiększanej bibliotece ponad 35 wzorów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swojego czworonoga.


2. Wybierz jeden spośród 3 rozmiarów obrazu oraz wgraj zdjęcie zwierzaka. Wskazówki jak wykonać/dobrać fotografię, która idealnie nada się do portretu znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Wskazówki. Jeśli nie jesteś pewny co do jakości wykonanych zdjęć wyślij zapytanie na adres kontakt@pawtrait.pl


3. Po podaniu danych do wysyłki oraz opłaceniu zamówienia na naszej stronie internetowej wystarczy tylko czekać na wizualizację portretu, stworzoną przez naszych grafików. Zazwyczaj wysyłamy ją w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia na maila podanego przy składaniu zamówienia. Akceptujesz projekt - kierujemy go do druku. W przypadku sugestii zmian wprowadzamy je błyskawicznie tak aby finalny efekt był dla Ciebie jak najbardziej zadowalający.


To wszystko? Zgadza się! W przeciągu 2 dni roboczych, kurier dostarczy przesyłkę z obrazem bezpośrednio do Twoich drzwi lub do wybranego w zamówieniu Paczkomatu.


Uwaga! Nasze obrazy mogą wywoływać emocje: śmiechu aż do łez, szczęścia, bezgranicznej radości, zachwytu i szerokiego uśmiechu na ustach!O produkcieOprócz wysokiej jakości projektu graficznego, skupiamy się też na jakości samego produktu.


Jeżeli cyfrowa wizualizacja portretu spełni Twoje oczekiwania kierujemy go do działu poligrafii. Nie korzystamy z usług zewnętrznych firm, posiadamy urządzenia do druku fotograficznego, gwarantujące najlepszą jakość produktu obecnie dostępną na rynku. Urządzenie pracuje na aż 12 kolorach atramentu, zapewnia to dokładne odwzorowanie kolorów i niesamowicie wyraźne obrazy.


Obraz drukujemy na wysokiej klasy bawełnianym płótnie o wysokiej gramaturze. Każdy portret na płótnie wychodzący z naszej pracowni zabezpieczany jest satynowym werniksem czyli bezwonnym lakierem zwiększającym odporność na zabrudzenia oraz podnoszącym trwałość materiału.

Oprócz funkcji ochronnej, werniks pełni też funkcje estetyczną - uszlachetnia nasze obrazy nadając im efekt delikatnego połysku, który w rzeczywistości prezentuje się naprawdę świetnie. Płótno naciągane jest na dobrze wysuszony sosnowy blejtram, dostępny w 3 rozmiarach.


Starannie spakowany obraz już za chwilę wyruszy w drogę do swojego właściciela.


Jako właściciele zwierząt, wiemy jak czworonogi potrafią obrócić nasze życie do góry nogami. Chcą być w centrum uwagi, pragną naszej miłości i tą samą miłością nam się odwdzięczają. Pawtrait to pamiątka na całe życie, każdy portret to nowa historia, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju - tak jak nasze zwierzęta. Jesteśmy przekonani, że to dzieło za każdym razem spotka się z uśmiechem gości odwiedzających Wasz dom. Obraz w oryginalny sposób ozdobi wnętrze sprawiając, że nabierze ono nowego charakteru.

Wybierz ramę do swojego obrazu!
Wgraj główne zdjęcie do portretu. *
Wgraj kolejne zdjęcie.
* pole wymagane
Opinie klientów (1)
5.00 z 5
1 opinii klientów
5 100.0%
4 0.0%
3 0.0%
2 0.0%
1 0.0%
Justyna
4.01.2022 16:30
Zamówiłam obraz w ramach prezentu na dzień matki. Mama jest zachwycona, obraz wygląda świetnie, jakość jest super oraz koty wyglądają ekstra! Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, do tego obsługa klienta na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam