Pawtrait - Portrety dla zwierząt
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie


Nasze portrety mają dawać emocje i zaskakiwać! Szeroki uśmiech na ustach, często zachwyt i zwyczajną radość - o to w tym wszystkim chodzi!
Cześć! Z tej strony Hubert, od blisko trzech lat tworzę markę Pawtrait – portrety dla zwierząt.


Nie ukrywam, że pomysł zrodził się w zasadzie przez przypadek. Wiosenny dzień, brak konkretnych planów – zróbmy coś szalonego! Tak.. coś szalonego skończyło się na tablecie graficznym w dłoniach i kilku godzinach pracy. Efekt? pierwszy projekt portretu, ku mojemu zdziwieniu z bardzo pozytywnym odbiorem.

Dlaczego więc nie spróbować?

Ten z pozoru abstrakcyjny pomysł to dziś setki stworzonych obrazów, które zdobią ściany właścicieli zwierząt w Polsce i na całym świecie – to naprawdę bezcenne uczucie. Nie określam się mianem artysty. W myślach wciąż uciekam od tego słowa. Na każdym kroku widzimy przecież ludzi, którzy faktycznie zasłużyli na to miano – znakomitych malarzy czy skromnych rękodzielników. Jestem tylko grafikiem, który daje ludziom uśmiech! – dla mnie, brzmi to zdecydowanie lepiej.

Portrety zwierzaków, które tworzymy to połączenie 3 wyjątkowych światów.

Pawtrait to przede wszystkim starannie dobrane dzieła znakomitych malarzy, tworzone na przestrzeni różnych epok sztuki. Łączymy ten z pozoru odległy świat z najnowszymi technologiami obróbki graficznej oraz druku cyfrowego – poprawiając parametry techniczne i wizualne każdego z obrazów. Ostatnim z elementów tej układanki są właśnie zwierzęta. Tak, te same, które rano radośnie merdają ogonkami lub mruczą nam nad uchem. Te same, które tak bardzo chcą być w centrum naszej uwagi, pragną naszej miłości i tą samą miłością się nam odwdzięczają.

Bo kto powiedział, że nie mogą zająć miejsca królów czy księżniczek na renesansowych płótnach? No właśnie, nikt!

Więc jeśli galeria telefonu aż ugina się od ilości zdjęć Twojego czworonoga - ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie! Jestem przekonany, że dla większości rękodzielników największą motywacją jest zadowolenie klienta z otrzymanego produktu. Szczery uśmiech czy zwykłe dziękuję, to coś naprawdę wspaniałego i satysfakcjonującego! Obecność bliskiej osoby jest dla mnie również bardzo ważna.

Nasze portrety mają dawać emocje i zaskakiwać! Szeroki uśmiech na ustach, często zachwyt i zwyczajną radość – o to nam w tym wszystkim chodzi!

Projekty tworzone są na indywidualne zamówienie klienta, na podstawie przesłanych wcześniej zdjęć. W pierwszej kolejności tworzymy cyfrowy projekt portretu, który przed drukiem kierujemy do Twojej akceptacji.