Pawtrait - Portrety dla zwierząt
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie


Co w zasadzie robimy?


Robimy wyjątkowe portrety dla Waszych zwierząt, tak po prostu.


Nasza marka to przede wszystkim to starannie dobrane dzieła znakomitych malarzy, tworzone na przestrzeni różnych epok sztuki. Łączymy ten z pozoru odległy świat z najnowszymi technologiami obróbki graficznej oraz druku cyfrowego – poprawiając parametry techniczne i wizualne każdego z obrazów.

Ostatnim z elementów tej układanki są właśnie zwierzęta. Tak, te same, które rano radośnie merdają ogonkami lub mruczą nam nad uchem. Te same, które tak bardzo chcą być w centrum naszej uwagi, pragną naszej miłości i tą samą miłością się nam odwdzięczają.


Jesteś ciekawy co powstaje z takiego połączenia?


Odwiedź naszą galerię realizacji.
To prostsze niż myślisz.


Tak! Tylko 3 kroki dzielą Cię od zamówienia wyjątkowego portretu, z Twoim zwierzakiem w roli głównej!
Król, Księżniczka, a może Astronauta? To Ty wybierasz wzór który najbardziej odda charakter Twojego czworonoga. W stale powiększanej bibliotece ponad 40 wzorów, z pewnością znajdziesz coś idealnego. W tym miejscu warto również pomyśleć o wymiarach obrazu jaki Cię interesuje!


W naszej ofercie znajdziesz 3 uniwersalne rozmiary.Wgraj zdjęcia zwierzaka do zamówienia. Wskazówki jak wykonać lub dobrać odpowiednią fotografię znajdziesz w zakładce Mam pytanko. Jeśli nie jesteś pewny co do jakości wykonanych zdjęć wyślij nam zapytanie na adres kontakt@pawtrait.pl, chętnie Ci pomożemy!


Nie bierzesz kota w worku! Po przejściu przez formalności zamówienia, podaniu danych do wysyłki oraz jego opłaceniu wystarczy już tylko czekać na wizualizację portretu. Wysyłamy ją zazwyczaj w przeciągu 2-4 dni roboczych, na maila podanego w zamówieniu. Otrzymujesz projekt i w zasadzie co dalej?Podoba mi się!


Cieszymy się razem z Tobą i kierujemy obraz do druku.


To nie to..


Nie ma co się załamywać. Jesteśmy od tego, żeby przeanalizować co poszło nie tak i jak najszybciej wprowadzić poprawki, tak żeby finalny efekt był dla Ciebie jak najbardziej zadowalający. Bo o to w tym wszystkim nam chodzi!
Usiądź wygodnie, weź do ręki ulubiony kubek z herbatą i czekaj.. Co prawda herbata zdąży już wystygnąć zanim kurier dostarczy Twoje zamówienie do wybranego paczkomatu lub bezpośrednio do Twoich drzwi ale co tam, warto celebrować chwilę!


Przed otwarciem mamy jeszcze jedno małe ostrzeżenie.


Nasze obrazy mogą wywoływać emocje: śmiechu aż do łez, szczęścia, bezgranicznej radości, zachwytu i szerokiego uśmiechu na ustach - bądź na to przygotowany!
Jeszcze tylko słówko o produkcie!Czy potrzebujesz informacji, że drewniane krosna malarskie, na które naciągamy płótno są suszone do poziomu 7% wilgotności? Nie. Ta informacja potrzebna jest nam, żeby w tym miejscu zapewnić Cię, że obrazy, które opuszczają naszą pracownie cechuje najwyższa jakość wykonania.


Jeśli cyfrowa wizualizacja portretu spełni Twoje oczekiwania, kierujemy go do naszej drukarni. Mamy wszystko na miejscu! Nie korzystamy z usług zewnętrznych firm niepotrzebnie przedłużając proces realizacji zamówienia. Działamy na urządzeniu marki Canon. To specjalna drukarka wielkoformatowa do druku fotograficznego. Gdy statystyczna drukarka ma 4 kolory tuszu, nasz ploter pracuje na aż 12 kolorach atramentu. Jest to gwarancja obrazu bogatego w szczegóły oraz idealnego odwzorowania kolorów.


Na czym drukujemy? Bawełniane płótno o wysokiej gramaturze, odporne na przetarcia i uszkodzenia. Warto wspomnieć, że każdy obraz zabezpieczamy satynowym werniksem. Jest to bezwonny lakier zwiększający odporność na zabrudzenia czy płowienie kolorów poprzez nadmierne nasłonecznienie obrazu. Dzięki niemu możesz między innymi przetrzeć zakurzony obraz bez obaw o jego uszkodzenie.


Nie dość, że praktyczny to jeszcze wygląda! Warstwa werniksu uszlachetnia obraz, nadając mu efekt delikatnego połysku, który w rzeczywistości prezentuje się naprawdę świetnie!To już wszystko co chciałem Ci przekazać, mam nadzieję, że wkrótce się usłyszymy przy realizacji kolejnego, wyjątkowego portretu!