Pawtrait - Portrety dla zwierząt
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
Detektyw zdjęcie 1

Detektyw

169.00

*Maksymalny rozmiar zdjęcia wgrywanego do zamówienia to 5MB. Jeśli Twoje zdjęcia mają większy rozmiar, wgraj do zamówienia dowolną fotografię o dopuszczalnym rozmiarze, a docelowe zdjęcia prześlij bezpośrednio na naszego maila - kontakt@pawtrait.plTo prostsze niż myślisz!Proces składania zamówienia jest naprawdę prosty, to tylko 3 kroki!  • Król, Księżniczka, a może Astronauta? To Ty wybierasz wzór który najbardziej odda charakter Twojego pupila. W stale powiększanej bibliotece ponad 40 wzorów, z pewnością znajdziesz coś idealnego. W tym miejscu warto również pomyśleć o wymiarach obrazu jaki Cię interesuje!


  • Wgraj zdjęcia zwierzaka do zamówienia. Wskazówki jak wykonać lub dobrać odpowiednią fotografię znajdziesz w zakładce Mam pytanko. Jeśli nie jesteś pewny co do jakości wykonanych zdjęć wyślij nam zapytanie na adres kontakt@pawtrait.pl, chętnie Ci pomożemy!


  • Nie bierzesz kota w worku! Po przejściu przez formalności zamówienia, podaniu danych do wysyłki oraz jego opłaceniu wystarczy już tylko czekać na wizualizację portretu. Wysyłamy ją zazwyczaj w przeciągu 2-4 dni roboczych, na maila podanego w zamówieniu. Otrzymujesz projekt i w zasadzie co dalej?


Podoba mi się!


Cieszymy się razem z Tobą i kierujemy obraz do druku.


To nie to..


Nie ma co się załamywać. Jesteśmy od tego, żeby przeanalizować co poszło nie tak i jak najszybciej wprowadzić poprawki, tak żeby finalny efekt był dla Ciebie jak najbardziej zadowalający. Bo o to w tym wszystkim nam chodzi!  • To tyle! Możesz już usiąść wygodnie, wziąć do ręki ulubiony kubek z herbatą i czekać.. Co prawda herbata zdąży już wystygnąć zanim kurier dostarczy Twoje zamówienie do wybranego paczkomatu lub bezpośrednio do Twoich drzwi ale co tam, warto celebrować chwilę!Przed otwarciem mamy jeszcze jedno małe ostrzeżenie.


Nasze obrazy mogą wywoływać emocje: śmiechu aż do łez, szczęścia, bezgranicznej radości, zachwytu i szerokiego uśmiechu na ustach - bądź na to przygotowany!

Wybierz ramę do swojego obrazu!więcej
Wgraj główne zdjęcie do portretu. *
Wgraj kolejne zdjęcie.
* pole wymagane
Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Dodaj własną opinię