Pawtrait - Portrety dla zwierząt
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Portret idealny

Proces tworzenia portretu idealnego rozpoczyna się w Twoim domu. Dobrej jakości zdjęcie, wykonane z odpowiedniego profilu, przy prawidłowym oświetleniu i jednolitym tle to duża część sukcesu.

W znacznej większości realizowanych zamówień, nasi Klienci mają w swoich galeriach zdjęcia, które bez problemu nadają się do stworzenia portretu, bez konieczności robienia nowej fotografii.

Jeśli zastanawiasz się, czy zdjęcia Twojego czworonoga będą odpowiednie, możesz skorzystać z naszej pomocy - wyślij nam zdjęcia z zapytaniem na adres: kontakt@pawtrait.pl

Odpowiednia fotografia

  • Zdjęcie swojego zwierzaka zrób na wysokości jego oczu, zwróć uwagę na to, aby cały pyszczek zmieścił się w kadrze - szczególną uwagę zwróć na uszy. Fotografię wykonaj z bliska, bez obroży czy ubranka.
  • Postaraj się, aby zdjęcie zostało wykonane na jednokolorowym tle. Unikaj wzorzystych ścian, wielokolorowych tapet. W zależności od koloru sierści, sugerujemy dopasowanie koloru tła do jego umaszczenia- jeśli ma ciemne, sfotografuj go na jasnym tle, jeżeli jego sierść jest jasna lepszy efekt da ciemniejsze tło.
  • Fotografując zwierzę weź pod uwagę profil z jakiego wykonywane jest zdjęcie. Najlepszy efekt da profil na wprost oraz delikatny boczny. Postaraj się dopasować profil do wybranego wzoru portretu - wyobrażając sobie w jakim ustawieniu sfotografować zwierzaka tak, aby wpasował się w sylwetkę postaci na portrecie.
  • Wykonując zdjęcie pamiętaj o odpowiednim oświetleniu, światło dzienne zawsze zapewnia najlepsze ujęcia
  • Postaraj się aby zdjęcie zostało przesłane w wysokiej jakości oraz w oryginalnym pliku - zdjęcia pobierane z komunikatorów internetowych często tracą na jakości. Projekty zamieszczone na naszej stronie internetowej wykonane zostały na podstawie zdjęć zgodnych z wytycznymi

Po otrzymaniu zamówienia sprawdzimy przesłane przez Ciebie zdjęcia, jeśli będziemy mieli jakieś zastrzeżenia, zdjęcie będzie w złej jakości lub niezgodne z naszymi wytycznymi poprosimy Cię o wykonanie innego zdjęcia.

Dobrej jakości zdjęcie wykonane zgodnie z naszymi wskazówkami to gwarancja wysokiej jakości obrazu. Jeśli zdjęcie, które od Ciebie otrzymamy nie spełni naszych wymagań, a Ty odmówisz przesłania kolejnego zdjęcia, w przypadku kiedy nie będziesz zadowolony z efektu końcowego niestety nie będziemy Ci mogli zwrócić pieniędzy.

Jaki rozmiar wybrać

Portrety z waszymi zwierzakami wykonujemy w 3 uniwersalnych rozmiarach, jeśli zastanawiasz się, który rozmiar wybrać, zapoznaj się z naszymi sugestiami zawartymi poniżej.

  • 30x40 Mimo, że to najmniejszy rozmiar w naszej ofercie, w rzeczywistości wcale nie jest taki mały i prezentuje się naprawdę świetnie! To bardzo dobry pomysł na prezent. Znalezienie dla niego miejsca na ścianie nie będzie większym problemem. Ten rozmiar najbardziej zbliżony jest do formatu A3.
  • 40x50 Zdecydowany bestseller wśród naszych klientów. Rewelacyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, zobaczysz na nim każdy szczegół portretu. Świetna alternatywa łącząca w sobie duży rozmiar i przystępną cenę.
  • 50x60 Prezentuje się naprawdę okazale. Rekomendowany do dużych przestrzeni. Przy tworzeniu portretu w tym rozmiarze bardzo ważną rolę odegrają wysokiej jakości zdjęcia.