Pawtrait - Portrety dla zwierząt
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanieOdpowiedzi na wasze pytania
Czy zobaczę mój portret przed wydrukiem?


Tak, po otrzymaniu zamówienia nasi graficy przygotują cyfrowy projekt portretu, który wyślemy Ci na maila. Projekt zabezpieczony będzie znakiem wodnym. Jeżeli spełni Twoje oczekiwania kierujemy go do druku. W przypadku sugestii zmian wprowadzamy je błyskawicznie tak aby finalny efekt był dla Ciebie jak najbardziej zadowalający.


Czy wykonane przeze mnie zdjęcia nadają się do portretu?


Przed rozpoczęciem pracy nad projektem dokładnie sprawdzamy przesłane zdjęcia - jeśli będziemy mieli jakieś wątpliwości co do zdjęcia, poinformujemy Cię o tym i poprosimy o wykonanie nowego zdjęcia. Możesz również skorzystać z naszej pomocy - wyślij nam zdjęcia z zapytaniem na adres: kontakt@pawtrait.pl


Jaki jest czas oczekiwania na moje zamówienie?


Szacowany czas realizacji, od złożenia zamówienia do otrzymania finalnego produktu to 4-6 dni roboczych. W zależności od ilości zamówień czas ten może się skrócić lub wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań aby czas oczekiwania na obraz był jak najkrótszy, dlatego też wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco. 90% naszych Klientów otrzymuje wizualizację portretu swojego czworonoga w przeciągu 24 godzin. Średnio już po 2 dniach od akceptacji projektu, przesyłka z gotowym obrazem trafia wprost do adresata, lub w przypadku wyboru odbioru w punkcie do Paczkomatu.


Jakie rozmiary obrazów wykonujecie?


Nasze obrazy wykonujemy w 3 uniwersalnych rozmiarach: 30x40, 40x50, 50x60. Wszystkie wymiary podane są w centymetrach. Faktyczny rozmiar naszych dzieł możecie zobaczyć Państwo bezpośrednio na wykonanych realizacjach na zdjęciach zamieszczonych na naszych mediach społecznościowych.


Czy malują Państwo obraz od podstaw?


Nie, stworzony portret jest wynikiem zaawansowanej obróbki graficznej obrazu. Korzystamy z najlepszych programów oraz zastrzeżonych procesów graficznych, które pozwalają nam stworzyć idealny portret Twojego czworonoga.


Co jeśli obraz mi się nie spodoba?


Przed wydrukiem obrazu wysyłamy Ci do akceptacji portret w wersji cyfrowej. Przed akceptacją możemy wprowadzać zmiany oraz modyfikować portret - zgodnie z Twoimi sugestiami. Jeżeli otrzymany obraz nie podoba Ci się z jakiegokolwiek innego powodu, skontaktuj się z naszym zespołem a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać problem.


Czy obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie?


Tak, gotowy portret posiada haczyk, który umożliwia powieszenie portretu na ścianie zaraz po otwarciu przesyłki.


Czy możecie zapakować mój portret w opakowanie prezentowe? 


Tak, przy składaniu zamówienia wystarczy zaznaczyć opcję Zapakuj jako prezent. Obraz zostanie zapakowany w ekologiczny papier prezentowy i ozdobiony wstążką. Spakowany prezent nie będzie zawierał żadnych faktur czy paragonów - dowód zakupu w tym przypadku zostanie wysłany na maila osoby składającej zamówienie.


W jaki sposób zabezpieczacie obrazy?


Skupiamy dużą uwagę na finalnym zabezpieczeniu gotowego do wysyłki portretu. Najbardziej newralgiczne punkty a więc rogi obrazu zabezpieczone są specjalnymi kartonowymi narożnikami. Całość owinięta jest folią bąbelkową. Produkt wysyłamy w kartonie zapobiegającym powstaniu ewentualnych przetarć czy uszkodzeń. Sugerujemy, aby przy odbiorze sprawdzić stan przesyłki - w przypadku wykrycia ewentualnych uszkodzeń skontaktuj się z nami jak najszybciej.