Pawtrait - Portrety dla zwierząt
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
Co robimy?

Tworzymy spersonalizowane portrety z Waszymi zwierzakami. Nie ważne czy to pies, kot czy inny pupil - każde z nich zasługuje na dzieło sztuki, w którym to ono jest głównym bohaterem

Wiemy, że właściciele zwierząt zwykle mają pełne ręce roboty, dlatego stworzyliśmy niezwykle prosty system składania zamówienia. Po twojej stronie leży bardzo ważne zadanie - wykonanie zdjęcia czworonoga, zgodnego z naszymi wskazówkami oraz wybór wzoru i rozmiaru, który najlepiej pasuje do Twojego pupila.

Tylko 3 kroki!

Tak! tylko 3 kroki dzielą Cię od zamówienia tego niesamowitego dzieła sztuki z Twoim zwierzakiem w roli głównej!

1. Wybierz interesujący Cię wzór portretu, który pasuje do Twojego pupila. W stale powiększanej bibliotece ponad 35 wzorów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swojego czworonoga.

2.Wybierz jeden spośród 3 rozmiarów obrazu oraz wgraj zdjęcie zwierzaka. Wskazówki jak wykonać/dobrać fotografię, która idealnie nada się do portretu znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Wskazówki. Jeśli nie jesteś pewny co do jakości wykonanych zdjęć wyślij zapytanie na adres kontakt@pawtrait.pl

3. Po podaniu danych do wysyłki oraz opłaceniu zamówienia na naszej stronie internetowej wystarczy tylko czekać na wizualizację portretu, stworzoną przez naszych grafików. Zazwyczaj wysyłamy ją w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia na maila podanego przy składaniu zamówienia. Akceptujesz projekt - kierujemy go do druku. W przypadku sugestii zmian wprowadzamy je błyskawicznie tak aby finalny efekt był dla Ciebie jak najbardziej zadowalający.

To wszystko? Zgadza się! W przeciągu 2 dni roboczych, kurier dostarczy przesyłkę z obrazem bezpośrednio do Twoich drzwi lub do wybranego w zamówieniu Paczkomatu.

Uwaga! Nasze obrazy mogą wywoływać emocje: śmiechu aż do łez, szczęścia, bezgranicznej radości, zachwytu i szerokiego uśmiechu na ustach!

O produkcie

Oprócz wysokiej jakości projektu graficznego, skupiamy się też na jakości samego produktu.

Jeżeli cyfrowa wizualizacja portretu spełni Twoje oczekiwania kierujemy go do działu poligrafii. Nie korzystamy z usług zewnętrznych firm, posiadamy urządzenia do druku fotograficznego, gwarantujące najlepszą jakość wydruku obecnie dostępną na rynku. Urządzenie pracuje na aż 12 kolorach atramentu, zapewnia to dokładne odwzorowanie kolorów i obrazy bogate w szczegóły.

Obraz drukujemy na wysokiej klasy bawełnianym płótnie o wysokiej gramaturze. Każdy portret na płótnie wychodzący z naszej pracowni zabezpieczany jest satynowym werniksem czyli bezwonnym lakierem zwiększającym odporność na zabrudzenia oraz podnoszącym trwałość materiału.

Oprócz funkcji ochronnej, werniks pełni też funkcje estetyczną - uszlachetnia nasze obrazy nadając im efekt delikatnego połysku, który w rzeczywistości prezentuje się naprawdę świetnie. Płótno naciągane jest na dobrze wysuszony sosnowy blejtram, dostępny w 3 rozmiarach.

O naszym zespole

Jesteśmy grupą profesjonalistów z każdej dziedziny - od projektowania, przez procesy obróbki graficznej, aż po druk i zabezpieczenie materiału. W naszej pracowni powstają arcydzieła z prawdziwego zdarzenia - dopracowane o najmniejsze szczegóły, które w głównej mierze odpowiadają za finalny efekt obrazu.

Spersonalizowany portret z wizerunkiem Waszego pupila to wspaniałe, ale i trudne w wykonaniu dzieło sztuki. Jesteśmy świadomi jak ważny dla naszych Klientów jest efekt końcowy. Zaufanie jakim nas obdarzacie to duża odpowiedzialność - każde zwierze jest wyjątkowe, i każde zasługuje na jak najlepiej wykonany portret.

Jesteśmy ekspertami w tym co robimy, a wasze opinie i zadowolenie są tego najlepszym dowodem. Robimy to z niegasnącą pasją i zaangażowaniem. Niech te słowa będą gwarancją wysokiej jakości naszych prac i gwarancją zadowolenia klientów - również tych na czterech łapach.

Jako właściciele zwierząt, wiemy jak czworonogi potrafią obrócić nasze życie do góry nogami. Chcą być w centrum uwagi, pragną naszej miłości i tą samą miłością nam się odwdzięczają.

Pawtrait to pamiątka na całe życie, każdy portret to nowa historia, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju - tak jak nasze zwierzęta. Jesteśmy przekonani, że to dzieło za każdym razem spotka się z uśmiechem gości odwiedzających Wasz dom. Obraz w oryginalny sposób ozdobi wnętrze sprawiając, że nabierze ono nowego charakteru.